Ankara Yatılı Evde Bakıcı Şirketi [email protected] Pzts - Cmts: 9.00 - 19.00pm

Yatılı Evde Bakıcı Temini Ankara

ankara Yatılı Evde bakımı

Ankara Yatılı Evde Bakıcı

Yatılı Evde Bakıcı ne iş yapar; bazı hastalıklar insanların günlük hayatını bile aksatabiliyor. Herkesin başına gelebilecek bu durumda hasta kişisel ihtiyaçlarını karşılayamaz ve ne yazık ki kendine bakamaz. Plus Sağlık Firması bu süreçte bilinçli uzmanlardan oluşan ekibiyle 7 gün 24 saat yatılı veya gündüz hasta bakıcı hizmeti vererek zor zamanlarınızda sizin yükünüzü hafifletmek için çalışmaktadır.

Ankara'da Yatılı Evde Hasta Bakımı

Anneniz, babanız veya aile üyeleriniz hasta olduğunda uzun süreli bakım için bir yardımcıya ihtiyaç duyarsınız. Bu yardım hastanede veya evde olabilir. Yaşlı bakımı çalışanları, bir hastanın tüm bakımından sorumlu olanlardan oluşur. Erkek veya kadın yaşlı bakımı çalışanları tercih edilebilir. Bazı erkek hastalar, erkek bakıcıların kendileriyle ilgilenmesini isteyebilir. Yaşlı bakımı çalışanı olarak çalışmak genellikle uzun süreli yatarak çalışmayı gerektirir. Hastanelerde uzun süreli bakım durumları için hemşirelerin hazırlıklı ve sabırlı olması gerekir. Yaşlıların bakıma ihtiyacı sürekli olmaktadır. Yaşlı bakımı çalışanları güvenilir ve deneyimli olmalıdır.

Ankara'da Yatılı Evde Hasta Bakıcı ve Refakatçi Sorumluklukları Nedir?

Hasta bakıcılar ilkyardım gibi özel bilgi gerektiren bir iş olduğu için bakıcılar bu alandaki tecrübesi dikkate alınmalıdır. Hastanın durumuna göre yapılacak işler de değişiklik gösterebilir. Evde bakım sırasında yemek pişirmek, hastanın evini temizlemek gibi işlerin yanı sıra bakıcılar aşağıdakileri bilmeli ve yapmalıdır. Hasta Bakıcılar, farklı tıbbi durumları olan insanlarla ilgilenir. Tedavi süreci, vaka bazında her hastaya göre uyarlanabilir. Alzheimer, sakatlık, koma, kanser gibi hasta çeşitlilklerine göre tecrübelere önem gösterilmelidir.

Ankara Yatılı Evde Hasta Bakıcı Yapabileceği İşler - Kriterler

Pansuman yapabilen hasta bakıcı
İlaç takibi yapabilen hasta bakıcı
Fizik tedavi gören hastanın takibini yapabilen hasta bakıcı
Hastanın kişisel bakımına yardımcı olabilien hasta bakıcı
Serum takabilen hasta bakıcı
İğne yapabilen hasta bakıcı yada hemşire
Hastanın bezini değiştirebilen hasta bakıcı
Tansiyon, şeker veya ateş ölçebilen hasta bakıcı
Aspire yapabilen hasta bakıcı
Diyet tedavisine uygun süreç uygulayabilen hasta bakıcı

hasta bakıcı evde hasta bakıcı hasta bakıcı ücretleri ankara ankara bakıcı bakıcı hasta